Centrum osobního růstu Ústí nad Labem

NOVINKA – O nové možnosti uplatnění digitální kryptoměny Bitcoin (BTC)

 

   Co je bitcoin

V současné době je velmi diskutovaným tématem elektronická nebo také často nazývaná virtuální měna Bitcoin, která má hned několik výhod.

   Vlastnosti a výhody

Tou první a unikátní je, že je tzv. decentralizovaná, neboli vzniká bez centrální autority. To znamená, že na rozdíl od běžných peněz, které vždy vydává a tiskne centrální banka, u bitcoinu není znám autor jednotlivec či skupina, která by mohla měnu ovlivňovat, padělat či ovládat její peněžní toky. Nejen, že nepodléhá kontrole žádné banky, vlády ani soukromé společnosti, nemá na ni dokonce dopad ani inflace. Další rozdíl oproti klasickým penězům je, že se nedá zfalšovat. Naopak, platba bitcoinem je velkou výhodou pro obchodníky, z důvodu maximálního krytí oproti transakci platební kartou. Samozřejmostí v dnešní uspěchané době je rychlost odeslání peněz – i s potvrzením trvá několik desítek minut.

   Pořízení bitcoinové peněženky je snadné

Pro uplatnění virtuální měny za službu či produkt si stačí pořídit aplikaci do mobilního telefonu. Při platbě pak klient využije QR kód a je rychle a snadno zaplaceno.

 

   BITCOIN A PLATBA ZA NAŠE SLUŽBY

Od května roku 2018 můžete v Centru osobního růstu platit kromě doposud hotovostním či bezhotovostním stykem, nově také kryptoměnou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Bitcoin cash (BCH).

V případě Vašeho zájmu se s námi stačí domluvit a částka za koučink bude automaticky převedena na Vámi požadovanou měnu. Přepočtená částka, QR kód a adresa peněženky Vám bude zaslána elektronickou cestou. Naše umístění na mapě míst akceptující měnu bitcoin naleznete zde: http://coinmap.org/#/map/50.77300585/14.11404133/16.

 

Veškeré podrobnosti k tomuto tématu, si můžete přečíst níže, na uvedených odkazech.

    Zdroj: základní informace čerpány z odkazů https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitcoin a https://btctip.cz/jak-zacit-s-bitcoiny-2/ .
Ověřeno MonsterInsights