Centrum osobního růstu Ústí nad Labem

BÁLINTOVSKÁ SKUPINA – BYZNYS

Balintovská (psáno též Bálintovská) skupina je skupinová metoda řešení problému či situace. Tyto skupiny se od roku 1961 hojně využívají v psychoterapii  i supervizi díky Michaeleu Balintovi (původním jménem Bálint Mihály).

Naše podoba balintovské skupiny se skládá z max. 7 účastníků a jedné zkušené koučky ve vedoucí roli. Jednotliví účastníci přinášejí do skupiny své vlastní problémové příklady z praxe, se kterými pak následně skupina pracuje. Za jedno setkání lze během 2 hodin takto probrat maximálně 2 případy. Vše podléhá mlčenlivosti a ze skupiny se nic neodnáší. 

Podpůrné skupiny jsou vedeny koučovacím, podporujícím způsobem, bez kritiky a hodnocení klienta, tzv. Bálintovskou metodou, zkušenou koučkou Ing. Janou Hamplovou, PCC, celý profil a vzdělání ke stažení zde. 

PRO VEDOUCÍ POZICE, HR, MANAŽERY A LÍDRY​

Rádi byste s někým sdíleli své pracovní příběhy? Zvýšili si své sebevědomí díky důvěrné a podporující skupině? Posunuli se ve své profesi a nebo jen získali nadhled či nový pohled? Přijďte mezi nás!PRO PŘEDSTAVITELE FIREM A PODNIKATELE

S výsadou vlastnit a řídit přichází zároveň také určitá tíha rozhodování. Máte-li chuť stát se součástí skupiny, která si vzájemně naslouchá a podporuje se, budeme se na Vás těšit. PRO BYZNYSOVÁ TÉMATA BEZ ROZDÍLU PROFESE A ORGANIZACE

Pro všechny pomáhající, ale i jiné profese. Pro ty, které něco tíží a aktuální situace ovlivňuje jejich výkon v práci / osobním životě.

- LÉKAŘE, FYZIOTERAPEUTY, SESTRY, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY
- POLICISTY, HASIČE
- LIDÉ ZE STÁTNÍ SPRÁVY, UČITELE
aj.

Sdílení v Ústí nad Labem

PODROBNOSTI K PODPŮRNÝM SKUPINÁM

  • Pro ženy i muže, bez omezení. 
  • Místo konání: KOUČOVNA VELESLAVÍNOVA 1, ÚSTÍ NAD LABEM (Sídliště Skřivánek). K zaparkování Vašeho vozu můžete po dobou našeho setkání využít parkoviště za budovou. Pro vstup využijte přední vchod, 1. patro, rohová místnost č. 220.
  • Pravidelná setkání: 1x za měsíc (den a hodina se upřesní podle možností zájemců).
  • Časová dotace: 2 hodiny Cena za osobu: 1.100 Kč
  • Podmínkou je nutná rezervace a úhrada za setkání předem na účet.

Mám zájem stát se součástí podpůrné skupiny:

Po vyplnění formuláře Vás budeme obratem kontaktovat a doptáme se na Vaše časové možnosti. 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Souhlas s poskytnutím osobních údajů.
Chci navštívit podpůrnou skupinu
Máte-li jakékoli dotazy, volejte +420 603 873 579. Těším se na Vás, Jana Hamplová.
Ověřeno MonsterInsights