Centrum osobního růstu Ústí nad Labem

PROJEKT DO ŠKOL – To dáš!

Pomáháme mladým lidem uspět a růst.

Spolu s Coca-Colou HBC Česko a Slovensko, nadací Terezy Maxové a odborným parterem pro metodiku, koučink a vzdělávání, Mezinárodní asociací ICF, jsme se jako Centrum osobního růstu Děčín stali součástí projektu To dáš!. Jedná se o společensky odpovědný projekt, který spadá do aktivit KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ a pro všechny školy je zcela ZDARMA.

O projektu

Cílem projektu To dáš! je podpořit mladé lidi při vstupu na trh práce. Podpořit jejich potenciál a silné stránky. Projekt vznikl v rámci mezinárodní strategie Youth Empowermenet.

Co děláme

Pro mladé lidi přinášíme přednášku, kdy se během 90 minut dotkneme pěti témat, jež jsou vhodná pro přípravu studentů a dobrý vstup do profesního života.

KOMUNIKACE

Umět komunikovat se učíme už jako malé děti, využívat však tuto dovednost efektivně nám umožňuje se dále rozvíjet, růst a uspět. Komunikace na pracovišti skrývá několik nástrah, jejichž zvládnutí je dobrým předpokladem pro podávání požadovaného pracovního výkonu.

TIME MANAGEMENT

Jak můžeme řídit náš čas tak, abychom byli co nejvíce efektivní jak v pracovním, tak osobním životě? V rámci tohoto tématu se podíváme na to, jak prioritizovat úkoly a zvládat povinnosti. Tedy jinými slovy jak se naučit vyhodnocovat věci, jež nám v danou chvíli přinesou největší užitek a posun v úkolech, které potřebujeme aktuálně zvládnout.

ZPĚTNÁ VAZBA

Osvojit si tento nástroj rozvoje může být přínosem nejen v pracovní oblasti, ale také v osobní rovině. Zařazení tohoto tématu do workshopů se setkává s velkým zájmem a dobrým hodnocením.

SEBEPOZNÁNÍ A OSOBNÍ ROZVOJ

Na co máme talent? Jaké jsou naše silné stránky? Co nám dělá radost? Poznání toho kdo jsme a jakou práci chceme dělat je velmi důležité pro naše fungování, štěstí, osobní naplnění a úspěch.

SPOLUPRÁCE A NETWORKING

Budeme hovořit o tom jak navazovat kontakty, chovat se na sociálních sítích, oslovit budoucího zaměstnavatele.

Pro koho je projekt určen

Ideálními posluchači přednášek jsou studenti Středních škol (třetí a čtvrté ročníky), studenti Vyšších odborných a Vysokých škol (bez omezení na ročník).

Co studenti získají

Cílem přednášky je zvýšit informovanost v daných tématech, aby byla pro mladou generaci užitečná a pomohla jim k lepšímu začleněnění se do pracovního procesu a profesního života. Po přednášce všichni účastníci obdrží z rukou profesionální koučky ICF (International Coach Federation) Ing. Jany Hamplové, PCC osvědčení o absolvování (viz. podrobněji níže). Dále v rámci projektu bude každé čtvrtletí vylosován student, který bude moci absolvovat individuální koučink s profesionálním koučem ZDARMA.

Jak se zapojit

Chcete, aby se i na Vaší škole uskutečnily přednášky pro studenty?

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!

Domluvíme si osobní schůzku na které Vám ráda sdělím veškeré podrobnosti a podmínky projektu. Společně pak stanovíme datum přednášek tak, aby vyhovoval rozvrhu škole i vašim studentům

Fotogalerie
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola Varnsdorf
ŽÁCI O PŘEDNÁŠCE ŘÍKAJÍ
žáci NA ZÁVĚRU PŘEDNÁŠKY získají

Unikátní OSVĚDČENÍ, kterým se budou moci žáci prezentovat při motivačním rozhovoru výběrového řízení na Vysokou školu, při pracovním pohovoru s personálním oddělením či vedením společnosti, ve které se budou ucházet o zajímavou pracovní pozici. 

Osvědčení zkrátka OTVÍRÁ DVEŘE do světa odborníků a profesionálů, kterými jistě Vaši studenti budou chtít být.  Osvědčení se může stát prvním důkazem o tom, že absolvovali přednášku, která má na pracovním trhu díky značkám Coca-Cola, Tereza Maxová a ICF velkou hodnotu. Doporučujeme tedy ihned po absolvování uschovat a založit do tzv. Osobního portfolia. Tam budou studenti sbírat další certifikáty o získaných například jazykových dovednostech, dokladech o stážích v zahraničí a další. Každý diplom se zkrátka počítá!

školy zapojené do projektu (děčín a okolí)
Ověřeno MonsterInsights