Centrum osobního růstu Ústí nad Labem

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU)
ohledně poučení subjektů v souvislosti se zpracováním a ochraně osobních údajů.

 

V případě, že jste naším klientem, obchodním partnerem či potenciálním zájemcem o koučink, je třeba si přečíst několik pokynů ohledně ochrany Vašich osobních údajů v souvislosti s nařízením GDPR.

 

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Osobní údaje se kterými pracujeme jsou v současné době využívána pouze pro nezbytně nutné fakturační účely. Veškeré informace, které vyplňujete do svých objednávek, ať už přes formuláře na webových stránkách či osobně, po vykonané službě, plně respektujeme jako důvěrné. Vámi poskytnuté údaje proto slouží pouze pro vystavení daňových dokladů a pro nezbytně nutnou emailovou či telefonní komunikaci s Vámi. Tato data jsou uložena v databázi s přísným zabezpečením proti zneužití a nejsou poskytována třetím osobám. (Výjimku tvoří zprostředkování zaměstnání, kdy na Vámi udělenou žádost přeposíláme Váš životopis zaměstnavatelům či personálním agenturám, které taktéž postupují podle nařízení GDPR).

 

Osobní údaje,se kterými pracujeme:

Název společnosti, jméno a příjmení, pracovní pozice, adresa bydliště či společnosti, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, emailová adresa, telefonní číslo a bankovní spojení.

 

Fotografická dokumentace a reference

Veškeré reference jsou zveřejněny pouze díky Vašemu písemnému souhlasu, který jste mi písemně poskytli. Díky tomu se mohou další zájemci o koučování dozvědět o mých kvalitách a osobním přístupu, za což Vám ještě jednou děkuji. Fotografie na sociálních sítích, jsou opět zveřejněny pouze na základě Vašeho souhlasu. V opačném případě, pokud budete chtít takovýto souhlas odvolat a máte na něj samozřejmě dle zákona plné právo, lze tak prostřednictvím napsané žádosti na email hamplova@centrum-rustu.cz nebo stačí vyplnit formulář níže.

 

Tyto zásady zpracování osobních údajů platí od 25. 05. 2018.
Za Centrum osobního růstu Děčín
Ing. Jana Hamplová, zakladatelka a koučka

 

V případě, že nechcete být již dále kontaktováni, napište prosím Váš email a potvrďte.

 

Ověření

 

Ověřeno MonsterInsights