Centrum osobního růstu Děčín

Kontakt

Provozní doba:

V naší koučovací kanceláři nemáme stanovenou pevnou provozní dobu. Koučink ve večerních hodinách či o víkendu probíhá za stejných platebních podmínek, tedy bez přirážek. Podmínkou však je, domluvit si koučovací sezení dostatečně dopředu (ideálně po telefonu či e-mailu) a najít volný prostor v našem diáři. Budeme se na Vás těšit.

Abychom zajistili maximální péči našim klientům, jsou naše telefony během schůzek ztišené. Děkujeme Vám tímto za pochopení. Při zmeškaném hovoru či zanechání sms voláme obratem zpět. 

Jak se k nám objednat:

Budeme rádi, když nám zašlete krátkou textovou zprávu či e-mail a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Sídlo společnosti:

Ing. Jana Hamplová, PCC
Centrum osobního růstu Děčín
Nedokončená 223, Jílové u Děčína  407 01

Místo působení, koučovna Jílové u Děčína:

Prostory pro individuální koučink: Nedokončená 223, Jílové u Děčína – oblast Kamenná (směr na chatu Mír). Jedná se o velmi příjemnou a klidnou lokalitu mimo dosah rušného města s parkovací zónou před domem.

Mapa cesty z Děčína

Koučovna Pivovarská 1, Ústí nad Labem:

Nově otevřená Koučovna Pivovarská, Ústí nad Labem je vhodná jak k individuálnímu koučinku, tak především ke skupinové a týmové práci. Druhotným cílem bylo snížit Vaše finance za pronájem konferenčních sálů, jejichž ceny neustále rostou. Pokud tedy máte tým do 12 osob, je Vám „náš společný prostor Pivovarská“ plně k dispozici pro společnou práci. Jeho velikost je 22m2 + sociální zařízení. V případě potřeby práce ve skupinách můžeme využít další sousedící místnost vhodnou například pro rozhovory. Věřím, že až se zde potkáme, tak si prostor zamilujete stejně jako já.

Ing. Jana Hamplová, PCC koučka s mezinárodní certifikací ICF
Koučink Děčín
Koučovna Jílové u Děčína
Ústí nad Labem
Koučink Ústí nad Labem
Pivovarská 1, vedle Krajského úřadu

IČO: 03535932     Bankovní spojení:    4000 190 359 / 0800      Česká Spořitelna
Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku vedeného na MÚ v Děčíně.
Živnostenský list, Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Děčín č.j.: 2240/14/Ž/Be