Centrum osobního růstu Ústí nad Labem

BÁLINTOVSKÁ SKUPINA – PRO ŽIVOT

Balintovská (psáno též Bálintovská) skupina je skupinová metoda řešení problému či situace. Tyto skupiny se od roku 1961 hojně využívají v psychoterapii  i supervizi díky Michaeleu Balintovi (původním jménem Bálint Mihály).

Naše podoba balintovské skupiny se skládá z max. 7 účastníků a jedné zkušené koučky ve vedoucí roli. Jednotliví účastníci přinášejí do skupiny své vlastní životní situace, se kterými pak následně skupina pracuje. Za jedno setkání lze během 2 hodin takto probrat maximálně 2 případy. Vše podléhá mlčenlivosti a ze skupiny se nic neodnáší. 

 

Podpůrné skupiny jsou vedeny koučovacím, podporujícím způsobem, bez kritiky a hodnocení klienta, tzv. Bálintovskou metodou, zkušenou koučkou Ing. Janou Hamplovou, PCC, celý profil a vzdělání ke stažení zde.

POJĎME O VĚCECH MLUVIT A NEDĚLAT Z NICH TABU

NELEHKÉ RODIČOVSTVÍ

Pro rodiče a blízké osoby dětí s různou formou postižení a nemocí.

SAMOTA

Pro ty, kteří se cítí být sami a rádi by se obklopili novými lidmi v bezpečném, sdílejícím a inspirativním prostředí, které podpoří jejich další růst.

ZTRÁTA BLÍZKÉ OSOBY

Ztráta blízké osoby patří k jedním z nejtěžších situací v životě. Proto jsme pro vás vytvořili bezpečný prostor pro ventilaci smutku a sdílení vaší bolesti.

ŽIVOTNÍ TÉMATA

Rádi byste s někým sdíleli svůj příběh? Ulevili vaší duši? Našli podporující a bezpečné prostředí bez soudu a předsudků? Přijďte mezi nás.


PRO STUDENTY SŠ, VOŠ A VŠ

Podporující prostředí pro studenty, kteří řeší obtížnou situaci, která ovlivňuje nejen jejich psychický či fyzický stav, ale také studium. U nás žádné téma není TABU.

sdílení v bezpečném prostředí

PODROBNOSTI K PODPŮRNÝM SKUPINÁM

  • Pro ženy i muže, bez omezení. 
  • Místo konání: KOUČOVNA VELESLAVÍNOVA 1, ÚSTÍ NAD LABEM (Sídliště Skřivánek). K zaparkování Vašeho vozu můžete po dobou našeho setkání využít parkoviště za budovou. Pro vstup využijte přední vchod, 1. patro, rohová místnost č. 220.
  • Pravidelná setkání: 1x za měsíc (den a hodina se upřesní podle možností zájemců).
  • Časová dotace: 2 hodiny Cena za osobu: 1.100 Kč
  • Podmínkou je nutná rezervace a úhrada za setkání předem na účet.

Mám zájem stát se součástí podpůrné skupiny:

Po vyplnění formuláře Vás budeme obratem kontaktovat a doptáme se na Vaše časové možnosti. 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Souhlas s poskytnutím osobních údajů.
Chci navštívit podpůrnou skupinu
Máte-li jakékoli dotazy, volejte +420 603 873 579. Těším se na Vás, Jana Hamplová.
Ověřeno MonsterInsights